Яготин -Миронівка (Канівське водосховище)

Велосипедний маршрут, що проходить через прекрасні ліси та берегову лінію Канівського водосховища. Прекрасний варіант для походу вихідного дня
Вело похід з лівого на правий берег Дніпра через Канівське водосховище.

Протяжність  +- 180 км
Тривалість  2 дня
Середній темп 22 км/г.

Складність середня

1 день
Яготин – Панфили – Соснова – Ташань -Мала Каротуль – Циблі- ліс вздовж водосховища – Бівак на березі Канівського водосховища.

Електропоїзди прибувають до Яготина  з 9-ї ранку, тож вас чекає повний вело день з чудовими дорогами.
Дороги за наведеним вище маршрутом вражають хорошим покриттям, практично відсутні ями, латки  та інші неприємності. Інтенсивність руху автотранспорту теж не висока.  Гарні пейзажі  дозволять в повній мірі насолодитись дорогою.
В селищі Ташань можете  можете відвідати ландшафтний парк заснований 1775р.  Ташанський парк більше схожий на  змішаний ліс, але задоволення від катання алейками, спусками та підйомами ви певно отримаєте.

Від Ташані  дорога на водосховище  іде не менш хороша, за деякими описами в цих краях є “зміїні вали”, але, нажаль, з дороги не вдалося розгледіти нічого схожого.
Виїзд на водосховище  ми радимо зробити через село Циблі,  за селом вам відкриються гарні пейзажі “канівського моря”, а також можете відвідати руїни церкви. Вздовж всього водосховища є безліч зручних місць для бівака.  Радимо ставати на бівак в районі коси ( селища Хоцьки)

Кілометраж 1 дня 85 – 100 км


2 день 
Канів – Степанці – Масловка – Миронівка

Хоцькими лісами проходить безліч доріг. Деякі “розбиті” (суцільний пісок) та досить складні для пересування на велосипеді, але переважна більшість дуже хороші та гарні.
Дороги в районі Канева,  м’яко кажучи, не дуже хороші, латки, ями іні радості. Дорога знову стає приємною поблизу повороту на Степанці та не погіршується до кінця маршруту.  На цьому відрізку є гарні місця на ставках та озерах, де можна освіжитись та помилуватись невеликими дамбами.

Кілометраж 2 дня 80-90 км

Розклад руху електропоїздів

Київ – Яготин 
7:50 – 9:08
8:21 – 10:02

 Миронівка – Київ 
16:44 – 19:43 

Деякі деталі:

  • Дороги в районі Білозерського болота та озер (Хоцькі ліси)  дуже завалена , багато буреломів та обносів.
  • Між селами Циблі та Хоцьки є з’їзд на Білозерське лісництво,  дорога до мисливського господарства (зараз приватний маєток/санаторій) дорога неймовірно хороша!!! Асфальт такий , що навіть при падіннях “не лишає” подряпин (:
  • Єдине джерело води (в лісі), це саме водосховище, після кип’ятіння можна пити без остраху.

Приємної подорожі!!!
МАНДРУЙТЕ!!!