Підтримаємо порятунок Черемошу!!!

24 квітня 2012 року на порогах Чорного Черемошу очікують безкоштовного сплаву, для осіб, які долучались до справи порятунку Черемошу.

 

ТИ МОЖЕШ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ КАРПАТИ!

14 березня по всій Україні прокотилась хвиля акції проти масової забудови українських Карпат малими ГЕС. Більше ніхто не сумнівається, що багато українців готові встати на захист карпатської природи.Ми пропонуємо кожному долучитись до цієї справи. Влада побачила наші акції. Вже зараз чиновники почали виправдовуватись, говорячи що вони не винні у погодженні планів будівництва ГЕСів в горах. Тому тепер справа кожного свідомого українця – сказати своє слово на захист ГЕСів.

На цій сторінці розміщена інформація що саме можна зробити зараз, щоб допомогти справі порятунку Карпат від забудови малими ГЕС.

Відповідно до ситуації, яка стрімко змінюється, ми будемо оновлювати цю сторінку, отож радимо тобі регулярно її переглядати.

Якщо ти хочеш долучитись до кампанії проти малих ГЕС у Карпатах, ти можеш:
– Розповісти про цю проблему всім знайомим, поширити інформаційну сторінку нашого блогу в соціальних мережах.
– Стежити за актуальними новинами і розвитком кампанії на цьому блозі або на відкритій фейсбук-групі
– Підписати ннлайн-петицію і закликати до цього своїх знайомих.
Підписатись на розсилку оголошень для активних учасників кампанії, через яку ти будеш на електронну пошту отримувати повідомлення про нові дії, які ми просимо зробити в рамках кампанії. Для цього просимо написати про твоє бажання отримувати такі повідомлення на адресу mini.GES.ua@gmail.com. Повідом своїх друзів що вони теж можуть отримувати такі листи на електронну пошту
– Повідомляти на вказану електронну пошту всі новини в темі малих ГЕС у Карпатах, яких немає на блозі та пропонувати свої ідеї що ми всі можемо зробити в рамках Кампанії
– Надсилати до державних органів звернення за зразками, розміщеними на сайті (Увага! Залежно від ситуації тексти звернень регулярно оновлюється! Стежте за примітками на цій сторінці щодо дати останнього оновлення)
– Роздрукувати листівки за розміщеними на сайті зразками коли їдеш в гори і роздати їх місцевим жителям.
Листівка для горян
Буклет кольоровий
Буклет чорно-білий
Листівка
– Також можна роздрукувати листівки і поширити їх серед туристів на вокзалі, передати через них в гори.
– роздрукувати підписні листи за розміщеним на сайті зразком і зібрати підписи в підтримку кампанії.
Зразки підписних листів 19.03.2012
Ксерокопії підписних листів просимо надіслати нам на адресу: «НЕЦУ, а/с 306, м.Київ, 01032»
– Також ти можеш розмістити підписні листи в себе на роботі або в університеті разом з листівкою, як це зробили працівники інституту зоології.

- приймати участь у наших акціях у різних містах, допомагати їх організовувати та організовувати їх самотужки. Інформацію про підготовку акцій ти можеш отримувати на електронну пошту в разі якщо повідомиш нас про своє бажання.

Більше інформації про справу порятунку Карпат ви знайдете на сайті http://pryroda.in.ua/miniges/

Сплав відбудеться в рамках кампанії на захист карпатських рік від забудови міні гідроелектростанціями, що, втручаючись у екосистему, чинять абсолютно руйнівний вплив на живий світ річок. Загрозу втратити цей унікальний куточок української землі зараз прирівнюють до другої за масштабом екологічної катастрофи після Чорнобиля. Уже більш ніж пів року триває активна боротьба місцевого населення, активістів екологічних та туристичних організацій за право зберегти унікальний куточок власної країни, що переросла у всеукраїнську кампанію на захист карпатських рік від забудови малими ГЕС.

Безкоштовний рафтинг на Черемоші проводиться для осіб, допомагали та продовжують допомагати рятувати Карпати, а також представників ЗМІ. Організатор сплаву – Обласний спортивно-туристський клуб м. Тернопіль. Сплав розпочнеться від села Дземброня Верховинського району, що на Івано-Франківщині, і охопить найцікавіші пороги Чорного Черемошу. Учасникам сплаву необхідно мати змінний одяг та взуття.

Рафтинг відбувається за попереднім записом по телефону: +38067 841 46 80

Тала вода із снігів Чорногори обіцяє максимум драйву та вражень під час сплаву. Цієї весни ще є змога помилуватись бистрою течією Черемоша та випробувати себе, змагаючись з його хвилями. Та невідомо, чи наступного року ми бачитимемо вкриті пінистими хвилями черемоські пороги.

Контактна особа:
Рибаков Олександр

067 99 18 254

Обласний спортивно-туристський клуб
www.tourclub.com.ua

 Портал мандрівника