Шпиці, містика скель

Шпиці – це гора, що лежить в межах масиву Чорногора та славиться своїми унікальними скельними виходами.

Гора Шпиці має висоту 1863 м. та розташована поблизу двохтисячника г.Ребра. Візитною карткою цієї гори є скельні виходи утворені внаслідок вивітрювання пісковику. На шляху від г.Ребра до вершини Шпиців вас чекатимуть вражаючі кам’яні гребні.  Схожі на величезні “ірокези”, вони прикрашають західні схили та утворюють казкові кулуари. На деякі гребні можна вийти на самісінький край та отримати свою краплю адреналіну. Також поблизу гори Шпиці є безліч оборонних споруд  (окопів, бліндажів).

Дістатись Шпиців можна як з боку хребта Чорногора, так і з села Бистрець або від КПП Чорногора. Навіть  якщо маршрут вашого походу  не проходить через гору Шпиці, ми радимо вам зробити радіальний вихід, який не займе більше двох годин. Навіть якщо ви просто здійснюєте прогулянку  на озері  Несамовите  (з Заросляка), до скель можна досить швидко дійти, на шляху немає складних затяжних підйомів .

Не пошкодуйте сил та часу і відвідайте г. Шпиці, вона неодмінно вас порадує своєю красою на незвичними кам’яними формами.

Мандруйте!!!