Свидовець вело ПВД

Свидовець – це масив українських Карпат, що ідеально підходить для вело мандрівок. Вздовж всього  хребта проходять дороги та досить широкі “чисті” стежки. Подорож по хребту на велосипеді зможуть здійснити навіть велосипедисти з невеликим досвідом мандрівок. Перепади висот між вершинами хребта складають в середньому від 150 до 200 метрів, кут підйому дозволить викручувати  практично по всій протяжності масиву.  Відсоток “вело-поносінгу” мінімальний.

туристичні маршрути Карпат

Протяжність  +- 60 км  (кілометраж вказано орієнтовно)
Тривалість  2 дня
Середній темп 12-15 км/г.

Складність середня

1 день
Ясиня – Чорна Тиса – Стаціонар КНУ – пер. Околе – пол. Ріпта – о. Апшинець

Маршрут першого дня переважно проходить місцевими дорогами. Їхати з високою швидкістю навряд вийде, але плавний набір висоти дозволяє комфортно вкручувати педалі. Після  стаціонара КНУ  вас чекає кілька бродів (4-5) деякі зовсім маленькі 2-3 метри деякі більш широкі та глибокі до 5-6 метрів. Після бродів виїзд на стару австрійську дорогу, що петляє дуже гарним лісом, справжнє задоволення. Після перевалу Околе    дорога переходить в лісові стежки, місцями є складні для проїзду місця . Є маркування маршруту. Відпочинок після першого вело дня ми радимо зробити на озері Апшинець, або якщо не будете встигати перед полониною Ріпта.

Кілометраж 1 дня  – 25-30 км.
___________________________________________________________________ 

2 день
Трояска – Догяска –  хр. Апшинець – Стіг – пол. Драгобрат – Ясиня

Маршрут другого  дня проходить переважно  по хребту. Вас чекають неймовірні краєвиди,  набори висоти та досить пристойна дорога. Якщо вам буде дозволяти час та стане сил, ми радимо, радіально, збігати на Близницю. Від турбази Драгобрат ви можете заїхати на озеро Івор, яке заслуговує вашої уваги. Дорога з Драгобрату до Ясині стрімко донесе вас до Чорної Тиси,  а далі Ясиня і трансфер до дому.

Кілометраж 1 дня  – 30-35 км.


фото www.zoomi.com.ua

Ми сподіваємось вам сподобається цей вело маршрут…

Приємних вам мандрівок!!!