chistigory1

Чисті гори 2012 (Несамовите)

Всі люблять мандрувати чистими стежками, пейзажними маршрутами та бівачити в гарних місцях. Та зараз, навряд, знайдеться місце в українських Карпатах (маються на увазі… more »

Чорногора 4

Гулянки Чорногорою

Ну от нарешті знову вирвались провітрити голову, відпочити від міста і трохи покайфувати мандруючи Чорногорою. Для мене ця частинка Карпат була абсолютно новою,… more »

Свиржский замок

Благодійна ніч у Свірзькому замку

Як часто нам випадає можливість побувати в місцях знайомих з дитинства, місцях, які ми бачили знову і знову в улюблених фільмах (багато епізодів… more »

фото 178

Київське водосховище (фото спогади)

Всі знають про його існування, та навіть знають де воно знаходиться. Знають, що воно велике і на ньому навіть є небезпечна київська ГЕС.

верховина_s

У пошуках чудових краєвидів. Верховина.

Якщо здоров’я не дозволяє підкорювати круті схили і долати важкі перешкоди, то ця подорож  може стати порятунком для любителів гірських просторів.

трахтемирів

Трахтемирів

Трахтемирів – надзвичайно цікава в історичному плані місцина, що була заселена людьми ще з прадавніх часів. Розташована на півострові на правому березі Дніпра,… more »

Клевань

Клевань “тунель кохання”

Чи бувало у вас так, що ви приїжджали на вокзал і брали квитки на будь-який потяг, а потім їхали?

oleshki_s

Пустеля на 1 квітня (репортаж)

Після прогулянок по пустелі пройшло вже 3 дні, а на моєму столі, незрозуміло звідки, з`являються купки піску. Пустеля лишає по собі не тільки… more »

NR

Хороший початок 2012 (Горгани)

Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. От цього року маємо всі шанси перевірити, адже зустрічали в горах =)