QU9xNvsFBow

Східні (південні) Горгани

Східні  Горгани – це частина українських Карпат, що лежить між населеними пунктами Бистриця (надвірнянська) з заходу,  Яремчею  та  Микуличеном зі сходу.  Основні хребти… more »

стара гуцулка

Ретро фото українських Карпат

Мандруючи стежками Карпат, милуючись величними краєвидами ми напевно відчуваємо те, що поєднує безліч поколінь які мешкали в цих неймовірних місцях. В наш час… more »

Шибене з

озеро Шибене – втрачена велич

Плануючи подорожі на Чорногірський хребет з села Зелене,  певно всі туристи звертають свою увагу на озеро Шибене. Всі карпатські озера  вражають своєю красою,… more »

Гора Шпиці

Шпиці, містика скель

Шпиці – це гора, що лежить в межах масиву Чорногора та славиться своїми унікальними скельними виходами.

5

Вухатий камінь, містика скель

Вухатий камінь – це гора що лежить в межах хребта Чорногора та причаровує чудернацькими формами кам’яних брил. 

Водопад Смотрич

Водоспад Смотрич (Дзембронський)

Водоспад Смотрич – це каскад гарних водоспадів, що знаходиться поблизу села Берестечко (Дземброня).

трояска5

Озеро Апшинець

Дискусії про те, яке озеро в українських Карпатах найбільш мальовниче, ми вести не будемо. Всі мандрівники мають  своїх фаворитів, та дуже багато туристів… more »

догяска

Озеро Догяска

Герешаска або, як його частіше називають, Догяска -  це мальовниче гірське озеро, що лежить в середині масиву Свидовець. фотоwww.zoomi.com.ua

marm_pass

Марморош, як отримати пропуск

Якщо ви плануєте мандрівку на Марморош, вам неодмінно потрібно отримати всі документи для дозволу. Часто виникають питання  “як отримати дозвіл на перебування в… more »

73377022 (1)

Марморош

Віддалений куточок українських Карпат, який з часів незалежності України став доступний широкому туристичному загалу.

O_Ivor_s

Озеро Івор

Озеро Івор – це маловідоме, затишне і дуже гарне озерце, що лежить в цирку Близниці та Жандармів. Прикрите хребтом від зайвих очей воно… more »

V_Guk_s

Водоспад Гук (Горгани)

Водоспад Гук  або Женецький водоспад отримав свою назву від місцевого населення, за  гуркіт який створюють нестримні води потоку Женець. Ця назва досить розповсюджена… more »

brebeneskul

Озеро Бребенескул

Бребенескул – це найвище озеро України, яке можна вважати “еталоном” карпатського, гірського озера. Закрите цирком Бребенескула та Гутин-Томнатика воно виглядає справжньою райською місциною.

nesamovite

Озеро Несамовите

Несамовите щедро обдаровує нас краєвидами. Зустріти схід сонця на озері, або провести його на Туркулі  (від озера підніматись близько 20-30 хвилин, ваш чай… more »